Budúci zápas

Wild Boys ´02.. vs ŠK Makroteam Žilina

Dátum a čas konania: 6.10.2018 18:30
Miesto: ŠH Hant Aréna

Výhru 8:0 s Podolím si užili aj deti z Detského domova, florbalisti a futbalisti z Rovinky

V poslednom, domácom zápase v roku 2017 sme privítali Dragons Podolie, s ktorým sme vyhrali 8:0, po polčase 4:0. Pred zápasom sme odovzdali finančný a vecné dary Detskému domovu Nádej v Bernolákove. Cez polčas vecné dary futbalistom z Akadémie v Rovinke a tiež florbalistom ŠK LIDO.

Od prvej minúty sme plnili úlohu favorita a už vo 4. minúte sme vyhrávali po 2 góloch kapitána Javnického 2:0. Do polčasu sme sa presadili ešte dva krát, keď najskôr v 11.minúte po rohovom kope sa trafil Ostrák, 3:0 a v 16. minúte po spolupráci celej štyrky skóroval Lenčéš na polčasových 4:0.
Tempo zápasu nebolo vysoké, skôr to vyzeralo ako hodový zápas na konci roka, ale náš cieľ bol jasný. Neinkasovať a zvýšiť skóre. Hneď v prvej minúte druhého polčasu zvýšil na 5:0 Paštrnák, na 6:0 zvyšoval strelou po pravej strane Matejov, na 7:0 pridal gól po samostatnom nájazde svojích premierovým gólom v našom drese Marko. Na záverečných 8:0 zvýšil jeden z najskúsenejších našich hráčov Šporánek.

Wild Boys ´02 Bratislava vs. FK Dragons Podolie 8:0 (4:0)
Zostava: Kušnír, Ferianc - Marko, Štilla, Jalakša, Matejov, Lenčéš, Paštrnák, Javnický, Molda, Gajdács, Ostrák, Šporánek, Matyi.
Góly: Javnický 2, Marko, Matejov, Lenčéš, Paštrnák, Ostrák, Šporánek
Karty: nikto - Pagáč (ŽK)

Branislav Škorec, tréner Wild Boys: "V dnešnom zápase sme nechceli dopustiť prekvapenie na náš úkor a od prvej minúty plniť úlohu favorita. Od prvých minút sa nám to podarilo, na začiatku sme dali 2 rýchle góly, postupne sme pridali ďalšie a mohli sa tak tešiť z víťazstva 8:0. Som rád, že do zápasu zasiahli všetci 14 hráči, brankári neinkasovali a hráči si schuti zastrielali. Okrem zápasu pripravilo vedenie klubu charitatívnu akciu venovanú pre Detský domov Nádej v Bernolákove, spojenú s obdarovaním nielen Detského domova, ale aj mladých futbalistov z Rovinky, florbalistov z Lida a pre deti sladké odmeny na neskoršieho Mikuláša. V piatok cestujeme na horúcu pôdu do Levíc, kde chceme potvrdiť výkony a výsledky z tohto ročníka. Verím, že ukončíme tento rok tak ako si želá každý v tíme."

Posledných 30 dní: 559 | Posledných 7 dní: 155 | Posledný deň: 14

© 2018 Wild Boys 02 Bratislava | Všetky práva vyhradené | wildboysbratislava@gmail.com