Budúci zápas

V odvete remíza s Egyptom

Slovensko - Egypt 3:3 (2:2)
1., 15. a 35. Směřička

Slovákom patril úvod zápasu, na konci prvej minúty otvoril skóre Směřička. Domáci nedokázali využiť následnú veľkú prevahu a po piatich minútach sa osmelili aj Egypťania, keď najskôr trafili žrď domácej bránky, o dve minúty už však vyrovnali. V ďalšom priebehu prvého polčasu si oba tímy utvorili niekoľko dobrých šancí a v 15. minúte dostal domáce mužstvo do vedenia opäť Směřička. Necelú polminútu pred prestávkou sa hosťom zase podarilo vyrovnať a úvodné dejstvo sa skončilo remízou.
Po zmene strán boli Slováci často pred brankárom hostí, chceli strhnúť víťazstvo na svoju stranu, no dlho sa im nedarilo dostať sa do vyloženej šance. Hráči Egypta dobre bránili a bránku domácich ohrozovali z protiútokov. Jeden z nich využili v 31. minúte a dostali sa do vedenia. O vyrovnanie sa postaral v 35. minúte Směřička a skompletizoval svoj hetrik. Slovákom sa napriek záverečnému tlaku nepodarilo dať víťazný gól a duel sa skončil 3:3.

Udalosti

Žiadne nadchádzajúce udalosti pre tento tím.

Posledných 30 dní: 121 | Posledných 7 dní: 44 | Posledný deň: 7

© 2019 Wild Boys 02 Bratislava | Všetky práva vyhradené | wildboysbratislava@gmail.com