WILD BOYS 02 BRATISLAVA - ŠK MAKROTEAM ŽILINA 2:2(1:2) 3:2 po predĺžení
ŽK: Herko, Rick - Chamilla,Marušinec, A.Zdráhal

100 divákov

Zostava Wild Boys : Kušnír, Muráň - Štrbák, A.Zdráhal, M.Zdráhal, Chamilla, Marušinec, Javnický(C),
Gajdács, Bőhmer, Gagic, Matejov, Péchy, Vaktor.

Včerajší deň sa zapíše zlatým, aj keď vlastne skôr bronzovým písmom do histórie klubu wild Boys, ktorá siaha až do roku 2002, a ktorú sme začínali v 3.Bratislavskej lige sálového futbalu. V roku 2006 sme postúpili už do najvyššej Bratislavskej ligy, ktorá niesla názov 2. Slovenská liga - Bratislava. V týchto vodách sme si kľudne plávali až do roku 2016. Od ročníka 2016/2017 sme sa ocitli v divokých vodách Extraligy - VARTA Futsal ligy, kde sme už po neuveriteľných 3 rokoch dokázali vybojovať bronzové medaily!!! Je to neskutočné o to viac, keďže v tohtoročnej sérií o 3.miesto s tímom Makroteam Žilina sme prvý krát vyhrávali až v predĺžení 2.zápasu. V prvom zápase sme prehrávali už 1:4, následne sme to dotiahli až do predĺženia, v ktorom sme opäť prehrávali, tento krát už 5:7, ale aj tento krát sa nám to podarilo vyrovnať a následne v penaltovom rozstrele sa šťastena priklonila na našu stranu a tento zápas sme vyhrali! V druhom zápase sme opäť prehrávali už 0:2, avšak dotiahli sme to do predĺženia, kde sme hneď na začiatku dali gól, ktorý sa ukázal byť rozhodujúci! Každý jeden hráč zo súpisky, každý jeden člen realizačného tímu a vedenia do toho dávali celú sezónu všetko a toto sú zaslúžené a neopísateľné okamihy, ktoré sme mohli s vami - našimi vernými fanúšikmi zdieľať. Chceli by sme vám poďakovať za podporu nielen v tejto, ale aj v predchádzajúcich sezónach. Bez vás by tá radosť nebola ani zdaleka taká uspokojujúca:) Je to neskutočné, je to neopísateľné, ale je to pravda - mužstvo WildBoys ´02 Bratislava získava v sezóne 2018/2019 VARTA Futsal Ligy bronzové medaily, DREAMS COME TRUE!

Udalosti

Žiadne nadchádzajúce udalosti pre tento tím.

Posledných 30 dní: 544 | Posledných 7 dní: 89 | Posledný deň: 10

© 2019 Wild Boys 02 Bratislava | Všetky práva vyhradené | wildboysbratislava@gmail.com